Flota Polska DN ogłosiła ostateczny ranking za 2015
Niestety, z Wielkopolski tylko jeden zawodnik tj. Roger Rowecki startował w jednym weekendzie / 2 imprezy, w tym niezwykle krótkim sezonie, zajmując 28 m w Grand na 68 sklasyfikowanych , oraz 43m/ 78 w rankingu.
Poniżej szczegółowe wyniki.
Ranking - kategoria Senior 2014-2015
2 Ukończone 18 lat, zawodnicy urodzeni w 1997 i starsi
3 R2014 MŚ (A) MEst CalCup PFPDN MMP MHAiJN ME (A) ME (B) ME (C)
4 msc nazwisko i imię numer klub rocznik m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt SUMA
5 1 Jabłoński, Karol P36 KS Baza Mrągowo 1962 9 85 1 150 11 83 1 100 1 120 1 150 605
6 2 Zakrzewski, Łukasz P155 MKŻ Mikołajki 1984 2 97 3 94 1 100 2 97 6 105,6 1 100 3 141 543,6
7 3 Graczyk, Robert P31 MKŻ Mikołajki 1971 19 75 2 145,5 5 108 2 97 19 112,5 538
8 4 Kardaś, Dariusz P13 AZS UWM Olsztyn 1968 4 92 4 92 3 94 10 84 2 116,4 12 123 517,4
9 5 Burczyński, Michał P114 AZS UWM Olsztyn 1981 3 94 3 141 4 110,4 2 145,5 490,9
10 6 Baranowski, Wojciech P104 MBSW Giżycko 1969 11 83 19 75 12 82 8 86 8 103,2 14 80 13 121,5 475,7
11 7 Sielicki, Rafał P254 MBSW Giżycko 1977 6 88 5 90 4 92 4 92 12 98,4 28 99 471,4
12 8 Żarnowski, Maciej P338 GKŻ Gdańsk 1977 5 90 16 78 34 60 7 87 16 93,6 20 111 459,6
13 9 Taber, Jerzy P74 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1966 7 87 8 86 16 78 14 96 9 85 25 103,5 457,5
14 10 Radzki, Jarosław P431 KKS Warmia Olsztyn 1969 16 78 7 87 5 90 7 104,4 4 92 451,4
15 11 Bernat, Marek P65 KKS Warmia Olsztyn 1962 14 80 9 85 11 83 20 88,8 7 87 9 105,5 449,3
16 12 Burczyński, Paweł P164 AZS UWM Olsztyn 1970 56 38 9 85 3 112,8 6 88 15 118,5 442,3
17 13 Zakrzewski, Tomasz P55 MKŻ Mikołajki 1975 1 100 5 135 3 94 22 108 437
18 14 Stefaniuk, Marek Artur P107 MBSW Giżycko 1967 12 82 5 90 20 74 9 102 37 85,5 433,5
19 15 Burczyński, Piotr P154 AZS UWM Olsztyn 1947 61 33 9 85 22 72 27 80,4 8 86 29 97,5 420,9
20 16 Brosz, Maciej P247 KKS Warmia Olsztyn 1979 10 84 30 64 21 73 30 76,8 15 79 42 78 390,8
21 17 Najdrowski, Jerzy P24 SFPDN 1958 27 67 20 74 43 51 37 57 25 82,8 16 78 26 80 381,8
22 18 Sukow, Jerzy P345 UKS Tolkmicko 1973 26 68 29 65 28 66 53 49,2 17 77 14 98 374
23 19 Worek, Wojciech P311 UKS Navigo Sopot 1978 8 86 17 77 15 94,8 21 109,5 367,3
24 20 Macugowski, Paweł P148 K.Ż.”VI-KING” Człuchów 1982 37 57 13 81 29 65 18 91,2 22 72 366,2
25 21 Jojko, Andrzej P146 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1978 21 73 25 69 24 70 32 62 41 63,6 45 73,5 349,1
26 22 Szafranek, Piotr P96 KS Polonez 1964 23 71 41 53 44 50 33 73,2 20 74 16 73 344,2
27 23 Baranowski Adam P235 SFPDN 1957 17 77 14 80 6 88 13 97,2 342,2
28 24 Henke, Jerzy P58 MKŻ Mikołajki 1949 18 76 40 54 38 56 35 59 32 74,4 28 66 24 61 336,4
29 25 Schleifer, Stefan P402 UKS Navigo Sopot 1973 22 72 28 79,2 12 82 26 102 335,2
30 26 Ługowski, Rafał P341 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1977 47 47 40 54 30 64 37 68,4 21 73 31 72,5 331,9
31 27 Kosecki, Dariusz P125 LKS Charzykowy 1969 24 70 21 73 10 100,8 11 83 326,8
32 28 Taber, Janusz P44 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1944 15 79 44 50 43 51 47 56,4 30 64 25 59,5 309,9
33 29 Kalinowski, Stefan P380 K.Ż.”VI-KING” Człuchów 1951 20 74 36 58 45 49 46 48 46 57,6 23 71 309,6
34 30 Macugowski, Tomasz P140 K.Ż.”VI-KING” Człuchów 1983 28 66 17 77 15 79 24 84 306
35 31 Prot, Mariusz P242 AZS UWM Olsztyn 1984 30 64 27 67 47 47 50 52,8 26 68 298,8
36 32 Kisły, Mirosław P208 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1954 48 46 42 52 40 54 39 66 25 69 29 53,5 294,5
37 33 Wojtkiewicz, Andrzej P15 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1976 54 40 50 44 57 37 40 64,8 29 65 15 74,5 288,3
38 34 Penkala, Grzegorz P327 KS Polonez 1971 25 69 50 44 54 48 24 70 28 55 286
39 35 Runo, Dariusz P241 KKS Warmia Olsztyn 1965 33 61 33 61 17 77 18 76 275
40 36 Matejak, Paweł P54 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1956 43 51 39 55 41 53 45 58,8 27 56,5 274,3
41 37 Jaworski, Michał P14 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1965 38 56 46 48 53 41 55 46,8 27 67 33 47,5 265,3
42 38 Szczęsny, Adam P243 KKS Warmia Olsztyn 1979 13 81 13 81 11 102,5 264,5
43 39 Fursewicz, Jan P231 MBSW Giżycko 1982 62 32 26 68 26 81,6 19 75 256,6
44 40 Warso, Jacek P336 SFPDN 1952 41 53 52 42 52 42 35 59 35 44,5 240,5
45 41 Mrózek-Gliszczyński, Ryszard P80 CHKŻ Chojnice 1965 35 59 17 92,4 10 84 235,4
46 42 Oleksy, Maria P4 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1964 65 29 49 45 54 40 42 62,4 36 58 234,4
47 43 Rowecki, Roger P251 LOK Poznań 1971 32 62 18 76 19 75 213
48 44 Prot, Łukasz P42 AZS UWM Olsztyn 1984 59 35 36 58 39 55 31 63 211
49 45 Miarczyński, Jarosław P355 SFPDN 1978 29 65 32 62 24 70 197
50 46 Gregorowicz, Tomasz P366 KS Baza Mrągowo 1980 60 34 35 59 49 45 49 54 192
51 47 Gunther, Tadeusz P130 LKS Charzykowy 1960 39 55 38 67,2 33 61 183,2
52 48 Schneider, Jakub P679 KS Baza Mrągowo 46 48 9 127,5 175,5
53 49 Błażejczyk, Rafał KKS Warmia Olsztyn 57 37 19 75 38 56 168
54 50 Prot, Zdzisław P2 AZS UWM Olsztyn 1949 44 50 25 69 48 46 165
55 51 Kordaszewski,Robert P169 UKŻ Grot Suwałki 1977 36 58 58 36 52 50,4 144,4
56 52 Eder, Bogdan P51 SFPDN 1959 45 49 39 82,5 131,5
57 53 Żółtowski, Konrad P6 MKŻ Mikołajki 1993 42 52 31 75,6 127,6
58 54 Bochan, Lidia P97 KS Baza Mrągowo 1997 31 63 34 60 123
59 55 Ignaciuk, Szymon P224 MBSW Giżycko 1994 37 57 33 61 118
60 56 Burglin, Łukasz P30 LKS Charzykowy 1989 53 41 34 72 113
61 57 Burglin, Tomasz P185 LKS Charzykowy 1974 51 43 36 69,6 112,6
62 58 Januszewski, Janusz P50 LKS Charzykowy 1939 42 52 48 55,2 107,2
63 59 Pieczko, Grzegorz P34 56 45,6 34 60 105,6
64 60 Jodzis, Maciej P454 59 35 32 62 97
65 61 Stanisławski, Jacek P5 LKS Charzykowy 50 44 51 51,6 95,6
66 62 Walter, Wiktoria P275 UKŻ Wiking Toruń 1996 64 30 44 60 90
67 63 Mickiewicz, Mikołaj P59 MKŻ Mikołajki 1998 19 90 90
68 64 Piasecka, Sara P12 KS Baza Mrągowo 1994 22 86,4 86,4
69 65 Anielska, Magdalena P264 KKS Warmia Olsztyn 1996 51 43 55 39 82
70 66 Kimszal, Michał P192 UKŻ Grot Suwałki 1997 35 70,8 70,8
71 67 Szumowski, Ryszard P134 AZS AWFiS Gdańsk 1950 31 63 63
72 68 Roszkowski, Paweł P32 KS Baza Mrągowo 43 61,2 61,2
73 69 Dalecki, Andrzej P180 LKS Charzykowy 1959 34 60 60
74 70 Czałbowski, Marcin P35 MBSW Giżycko 1966 40 54 54
75 71 Dąbrowski, Szczepan UKŻ Grot Suwałki 1997 45 49 49
76 72 Wojewski, Jarosław P83 CHKŻ Chojnice 49 45 45
77 73 Galica, Krzysztof P295 53 41 41
78 74 Prot, Krzysztof P442 AZS UWM Olsztyn 1980 55 39 39
79 75 Wissuwa, Artur P289 WTW Warszawa 1968 56 38 38
80 76 Wissuwa, Jędrzej P288 WTW Warszawa 1995 58 36 36
81 77 Reszka, Jakub P360 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1996 63 31 31
82 78 Wójcik, Kazimierz P41 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1934 66 28 28
83
84 Skróty nazw regat:
85 R2014 – Miejsce w rankingu za 2014 r. (1.0)
86 MEst – Mistrzostwa Estonii (1.0)
87 MŚ - Mistrzostwa Świata (1.5)
88 CalCup - Caligula Cup (1.0)
89 PFPDN – Puchar Floty Polskiej DN (1.0)
90 MMP - Międzynarodowe Mistrzostwa Polski (1.2)
91 MHAiJN – Memoriał Henryka Aniołkowskiego i Józefa Nowickiego (1.0)
92 ME - Mistrzostwa Europy (1.5)
93
Grand Prix
Grand Prix SFPDN 2015
2 Ukończone 18 lat, zawodnicy urodzeni w 1997 i starsi
3 CalCup PFPDN MMP MHAiJN
4 msc nazwisko i imię numer klub rocznik m pkt m pkt m pkt m pkt SUMA
5 1 Zakrzewski, Łukasz P155 MKŻ Mikołajki 1984 1 25 2 20 6 10 1 25 80
6 2 Jabłoński, Karol P36 KS Baza Mrągowo 1962 11 5 1 25 1 25 55
7 3 Kardaś, Dariusz P13 AZS UWM Olsztyn 1968 3 16 10 6 2 20 42
8 4 Radzki, Jarosław P431 KKS Warmia Olsztyn 7 9 5 11 7 9 4 13 42
9 5 Burczyński, Paweł P164 AZS UWM Olsztyn 9 7 3 16 6 10 33
10 6 Graczyk, Robert P31 MKŻ Mikołajki 1971 5 11 2 20 31
11 7 Sielicki, Rafał P254 MBSW Giżycko 1977 4 13 4 13 12 4 30
12 8 Baranowski, Wojciech P104 MBSW Giżycko 1969 12 4 8 8 8 8 14 2 22
13 9 Bernat, Marek P65 KKS Warmia Olsztyn 1962 9 7 11 5 20 0 7 9 21
14 10 Stefaniuk, Marek Artur P107 MBSW Giżycko 1967 5 11 20 0 9 7 18
15 11 Taber, Jerzy P74 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1966 8 8 16 0 14 2 9 7 17
16 12 Zakrzewski, Tomasz P55 MKŻ Mikołajki 1975 3 16 16
17 13 Burczyński, Piotr P154 AZS UWM Olsztyn 1947 9 7 22 0 27 0 8 8 15
18 14 Baranowski Adam P235 SFPDN 1957 6 10 13 3 13
19 15 Burczyński, Michał P114 AZS UWM Olsztyn 1981 4 13 13
20 16 Kosecki, Dariusz P125 LKS Charzykowy 1969 10 6 11 5 11
21 17 Żarnowski, Maciej P338 GKŻ Gdańsk 1977 34 0 7 9 16 0 9
22 18 Mrózek-Gliszczyński, Ryszard P80 CHKŻ Chojnice 1965 17 0 10 6 6
23 19 Schleifer, Stefan P402 UKS Navigo Sopot 1973 28 0 12 4 4
24 20 Macugowski, Paweł P148 K.Ż.”VI-KING” Człuchów 1982 13 3 29 0 18 0 22 0 3
25 21 Szczęsny, Adam P243 KKS Warmia Olsztyn 1979 13 3 3
26 22 Brosz, Maciej P247 KKS Warmia Olsztyn 1979 30 0 21 0 30 0 15 1 1
27 23 Worek, Wojciech P311 UKS Navigo Sopot 1978 15 1 1
28 24 Macugowski, Tomasz P140 K.Ż.”VI-KING” Człuchów 1983 17 0 15 1 24 0 1
29 25 Najdrowski, Jerzy P24 SFPDN 1958 43 0 37 0 25 0 16 0 0
30 26 Runo, Dariusz P241 KKS Warmia Olsztyn 33 0 17 0 18 0 0
31 27 Sukow, Jerzy P345 UKS Tolkmicko 1973 29 0 28 0 53 0 17 0 0
32 28 Rowecki, Roger P251 LOK Poznań 1971 18 0 19 0 0
33 29 Fursewicz, Jan P231 MBSW Giżycko 26 0 26 0 19 0 0
34 30 Błażejczyk, Rafał 19 0 38 0 0
35 31 Mickiewicz, Mikołaj P59 19 0 0
36 32 Szafranek, Piotr P96 KS Polonez 1964 41 0 44 0 33 0 20 0 0
37 33 Ługowski, Rafał P341 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1977 40 0 30 0 37 0 21 0 0
38 34 Piasecka, Sara P12 22 0 0
39 35 Kalinowski, Stefan P380 K.Ż.”VI-KING” Człuchów 1951 45 0 46 0 46 0 23 0 0
40 36 Jojko, Andrzej P146 24 0 32 0 41 0 0
41 37 Penkala, Grzegorz P327 KS Polonez 1971 50 0 54 0 24 0 0
42 38 Miarczyński, Jarosław P355 SFPDN 1978 32 0 24 0 0
43 39 Kisły, Mirosław P208 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1954 42 0 40 0 39 0 25 0 0
44 40 Prot, Zdzisław P2 AZS UWM Olsztyn 1949 25 0 48 0 0
45 41 Prot, Mariusz P242 1984 27 0 47 0 50 0 26 0 0
46 42 Jaworski, Michał P14 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1965 46 0 53 0 55 0 27 0 0
47 43 Henke, Jerzy P58 MKŻ Mikołajki 1949 38 0 35 0 32 0 28 0 0
48 44 Wojtkiewicz, Andrzej P15 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1976 50 0 57 0 40 0 29 0 0
49 45 Taber, Janusz P44 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1944 44 0 43 0 47 0 30 0 0
50 46 Prot, Łukasz P42 AZS UWM Olsztyn 1984 36 0 39 0 31 0 0
51 47 Bochan, Lidia 31 0 34 0 0
52 48 Żółtowski, Konrad P6 42 0 31 0 0
53 49 Jodzis, Maciej P454 59 0 32 0 0
54 50 Ignaciuk, Szymon 37 0 33 0 0
55 51 Gunther, Tadeusz P130 LKS Charzykowy 1960 38 0 33 0 0
56 52 Burglin, Łukasz P30 LKS Charzykowy 1989 34 0 0
57 53 Pieczko, Grzegorz P34 56 0 34 0 0
58 54 Gregorowicz, Tomasz P366 KS Baza Mrągowo 1980 35 0 49 0 49 0 0
59 55 Warso, Jacek P336 SFPDN 1952 52 0 52 0 35 0 0
60 56 Kimszal, Michał 35 0 0
61 57 Oleksy, Maria P4 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1964 49 0 54 0 42 0 36 0 0
62 58 Burglin, Tomasz P185 LKS Charzykowy 1974 36 0 0
63 59 Matejak, Paweł P54 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1956 39 0 41 0 45 0 0
64 60 Roszkowski, Paweł P32 43 0 0
65 61 Walter, Wiktoria P275 44 0 0
66 62 Dąbrowski, Szczepan 45 0 0
67 63 Januszewski, Janusz P50 LKS Charzykowy 1939 48 0 0
68 64 Anielska, Magdalena 51 0 55 0 0
69 65 Stanisławski, Jacek P5 51 0 0
70 66 Kordaszewski,Robert P169 UKŻ Grot Suwałki 1977 58 0 52 0 0
71 67 Galica, Krzysztof P295 53 0 0
72 68 Wissuwa, Artur P289 WTW Warszawa 1968 56 0 0
73
74 Skróty nazw regat:
75 CalCup - Caligula Cup (1.0)
76 PFPDN – Puchar Floty Polskiej DN (1.0)
77 MMP - Międzynarodowe Mistrzostwa Polski (1.2)
78 MHAiJN – Memoriał Henryka Aniołkowskiego i Józefa Nowickiego (1.0)
79 MHAiJN – Memoriał Henryka Aniołkowskiego i Józefa Nowickiego (1.0)
Gratulacje !!
Romuald
Ranking + grand
Moderator: Romuald