naglowek
pkmlok@pkmlok.pl

Sekcja bojerowa

Moderator: Romuald Rowecki, tel. +48 604 514 393, e-mail: R.Rowecki@pkmlok.pl.

Ogłoszenia

2017.03.19. Zebrabie sekcji bojerowej PKM LOK

Witam żeglarzy lodowych PKM LOK.
Miłościwie nam panujący Kierownik sekcji bojerowej, zarządził w trybie pilnym zebranie członków w niedzielę dnia 26 marca br. na świetlicy o godz. 12.
Obecność obowiązkowa.
Podpisał.
Andrzej Groński.

Romuald

2017.03.03. Wyniki ostateczne Bojerowych Mistrzostw Woj. Wielkopolskiego

BOJEROWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO
18-19.02.2017
Wyniki końcowe
Nr Sternik Rok ur. 1 2 3 4 5 wynik klub Mis.W.W
P- 251 Rowecki Roger 1971 * 2 2 1 1 2 6 pkt PKM LOK 1
P- 62 Albrecht Paweł 1972 1 1 2 2 * 3 6 pkt PKM LOK 2
P- 288 Wissuwa Jędrzej 1995 DNS* 9 3 3 3 1 10 pkt OKŻ Olsztyn
P- 26 Mikulski Stanisław 1987 5 * 6 5 4 4 18 pkt PKM LOK 3
P- 289 Wissuwa Artur 1968 4 5 4 * 8 6 19 pkt WTW W-wa
P- 175 Szyburski Adam 1961 3 4 6 * 7 7 20 pkt PKM LOK 4
P- 172 Berkau Marek 1966 6 * 7 7 6 5 24 pkt PKM LOK 5
P- 777 Marcinkowski Adam 1979 * DNF9 DNF 9 DNF 9 5 8 31 pkt PKM LOK
Juniorzy
P- 288 Wissuwa Jędrzej 1995 1 1 1 1 * 2 4 pkt OKŻ Olsztyn
P- 173 Berkau Bartosz 1998 * 2 2 2 2 1 7 pkt PKM LOK 1
P- 174 Ksobich Mateusz 2000 * 3 3 3 3 3 12 pkt AZS P-ń 2
P- 193 Berkau Maciej 2000 *DNS 5 DNF 5 DNF 5 DNS 5 DNS 5 20 pkt PKM LOK 3
ICE-Optimist
P- 31 Sikora Paweł 2004 1 1 1 0 0 3 pkt PKM LOK
P- 34 Kamieński Jan 2006 3 2 2 0 0 7 pkt PKM LOK
P- 128 Ksobich Mikołaj 2002 2 3 3 0 0 8 pkt AZS P-ń
P- 35 Gałęza Jerzy 2007 4 4 4 0 0 12 pkt PKM LOK

Romuald Laughing

Romuald

2017.02.22. Wyniki ostateczne Bojerowych Mistrzostw Europy Grupa A

European Champioships
Series Standing - 8 races scored
Information is provisional and subject to modification
Regatta results saved: poniedziaĹek, 20 lutego 2017 17:59:08 CET
(Entries=124) Fleet A - Fleet B - Fleet C
Division: Fleet A (52 boats) (top)
Pos Sail Skipper CBYRA 1A 2A 3A
Total
Points Pos
1 P- 36 Jablonski, Karol 25.08.1962 2 1 1 4,00 1
2 P- 114 Burczynski, Michal 19.09.1981 1 13 2 16,00 2
3 P- 155 Zakrzewski, Lukasz 06.12.1984 4 6 9 19,00 3
4 C- 6 Vooremaa, Vaiko 27.09.1962 3 10 11 24,00 4
5 O- 31 Alvikis, Madars 13.11.1984 7 7 12 26,00 5
6 P- 338 Zarnowski, Maciej 12.03.1977 8 11 13 32,00 6
7 Z- 39 JEAN-CLAUDE, VUITHIER 19.01.1951 10 21 3 34,00 7
8 P- 31 graczyk, robert 30.09.1971 18 2 15 35,00 8
9 D- 112 Ebler, Thomas 13.10.1969 6 14 16 36,00 9
10 S- 8 Lonegren, Fredrik 27.01.1964 25 19 5 49,00 10
11 US- 5224 Thieler, James 03.07.1968 9 35 6 50,00 11
12 P- 104 Baranowski, Wojciech 01.02.1969 30 4 22 56,00 12
13 P- 55 Zakrzewski, Tomasz 02.02.1975 20 16 23 59,00 13
14 C- 64 Akermann, Jaan 15.10.1988 12 12 37 61,00 14
15 P- 254 Sielicki, Rafal 23.05.1977 11 18 34 63,00 15
16 M- 53 Hamrak, Peter 01.03.1968 23 34 7 64,00 16
17 P- 13 Kardas, Darek 30.05.1968 53/DSQ 3 8 64,00 17
18 P- 311 Worek, Wojciech 22.06.1978 13 37 14 64,00 18
19 P- 431 Radzki, Jarek 10.01.1969 5 22 38 65,00 19
20 CZ- 92 Vacula, Martin 22.09.1968 26 15 29 70,00 20
21 S- 713 Gustring, Richard 08.02.1954 15 25 33 73,00 21
22 L- 37 Timoleon, Caravitis 20.06.1958 22 33 21 76,00 22
23 G- 936 Kolb, Jost 27.02.1964 46 5 26 77,00 23
24 C- 73 Helimets, Eigo 30.08.1993 37 8 32 77,00 24
25 D- 92 Ebler, Hans 16.05.1947 45 29 4 78,00 25
26 C- 96 Laurits, Hardi 12.11.1988 34 27 20 81,00 26
27 L- 601 Winquist, John 16.12.1962 14 39 28 81,00 27
28 P- 164 Burczynski, Pawel 27.03.1970 16 36 30 82,00 28
29 US- 5166 Berger, Chris 14.05.1967 35 30 18 83,00 29
30 G- 8 Huber, Thomas 14.08.1964 19 32 35 86,00 30
31 P- 107 Stefaniuk, Marek 22.02.1967 21 42 24 87,00 31
32 G- 679 Schneider, Martin-Bjoern 18.02.1986 51 9 27 87,00 32
33 O- 311 Alvikis, Matiss 15.07.1986 17 20 52 89,00 33
34 P- 74 TABER, JERZY 30.12.1966 38 23 31 92,00 34
35 P- 65 BERNAT, MAREK 28 26 39 93,00 35
36 S- 81 lindgren, tomas 02.06.1961 43 40 10 93,00 36
37 R- 1 Vasilev, Oleg 16.02.1970 24 28 42 94,00 37
38 OE- 213 Uhlmann, Peter 26.02.1965 44 17 40 101,00 38
39 S- 812 Klemets, Eddie 15.04.1994 39 46 19 104,00 39
40 L- 65 Pettersson, Mikael 28.08.1954 40 31 36 107,00 40
41 P- 235 Baranowski, Adam 29.04.1957 42 24 41 107,00 41
42 H- 467 Van Riemsdijk, Dideric 10.12.1963 47 49 17 113,00 42
43 G- 737 Bohn, Joerg 06.05.1962 32 38 45 115,00 43
44 C- 72 Lentsius, Marek 21.06.1989 27 45 44 116,00 44
45 CZ- 112 Ptasnik, Vladislav 07.12.1963 29 41 48 118,00 45
46 R- 190 Laryushenkov, Anatoly 15.12.1957 49 47 25 121,00 46
47 OE- 250 Huber, Roland 07.09.1956 36 43 43 122,00 47
48 P- 243 Szczesny, Adam 20.04.1979 31 44 49 124,00 48

Romuald

Wszystkie ogłoszenia bojerowe

Copyright © 2005 Poznański Klub Morski Ligi Obrony Kraju

Projekt, wykonanie, administracja: BB