???

Forum żeglarskie
Sławek Paśka
Posty: 6
Rejestracja: pt maja 15, 2009 6:44 pm

???

Post autor: Sławek Paśka »

....
Ostatnio zmieniony pn sty 23, 2012 8:38 am przez Sławek Paśka, łącznie zmieniany 2 razy.
forum_admin
Site Admin
Posty: 47
Rejestracja: pn maja 01, 2006 11:32 am

Post autor: forum_admin »

Witam!
Administruję stroną. Moje odpowiedzi:

"informacje są dawno nieaktualne". Jakie informacje? Proszę wskazać

"kontakty do osób funkcyjnych, a na podane adresy mailowe nikt nie odpowiada". To chyba uwaga do osób funkcyjnych.

"tegoroczne V-ce mistrzostwo Polski Dawida Marczaka/Bartosza Pędzińskiego w klasie Słonka". Niech opiszą swój start - taki artykuł będzie cennym materiałem na stronie

"brak bieżącej informacji o regatach organizowanych przez klub, a także brak bieżących wyników, które pojawiają się ogromnym opóĹşnieniem". Umieszczam bez zwłoki te materiały, które otrzymam - czy to od organizatorów regat czy też uczestników.

"Tegoroczne zakończenie sezonu Województwa Wlkp. - WOZŻ, odbyło się w naszym klubie. Poza szczątkowymi informacjami na stronie WOZŻ nie było na ten temat ŻADNEJ informacji dla członków klubu. ". Jest fotorelacja w galerii żeglarskiej z komentarzem Romualda Roweckiego.

"Czy podstawowe Ĺşródło informacji, jakim stał się obecnie internet, nie może być idealnym środkiem komunikowania się klubu z członkami i usprawniania organizowania wszelkich działań na rzecz klubu? ". Jak najbardziej. Po to np. jest to forum

"Czy na stronie klubu nie powinien znajdować się ogólnodostępny status PKMLOK a także regulamin strony?" To pytanie do Zarządu.

Pozdrawiam
Sławek Paśka
Posty: 6
Rejestracja: pt maja 15, 2009 6:44 pm

....

Post autor: Sławek Paśka »

....
Ostatnio zmieniony pn sty 23, 2012 8:38 am przez Sławek Paśka, łącznie zmieniany 1 raz.
forum_admin
Site Admin
Posty: 47
Rejestracja: pn maja 01, 2006 11:32 am

Post autor: forum_admin »

Kolego!
Rozpocznijmy zatem od podstaw. Od wychowania. Otóż, po pierwsze. Odpowiadając na list nie używamy wielkich liter. Netetykieta (jeśli kolega nie wie, co to jest, niech zapyta googla'a) traktuje pisanie wielkimi literami jako krzyk, lub dosadniej, wrzask. Natomiast przecież my, w klubie, nie krzyczymy na siebie. Dyskutujemy. Wymieniamy poglądy. Zachowując szacunek dla interlokutora.

Po drugie. Kolega, jak mi się wydaje, uważa się za znawcę tematyki www. To pewnie kolega zna termin "web 2.0". Jeśli nie, służę skrótową definicją. "Serwisy internetowe, których zawartość jest generowana przez użytkowników". Docieramy do sedna sprawy, które zresztą już w poprzednich wiadomościach, niestety bezskutecznie, starałem się wyłuszczyć. Otóż serwis klubu jest, jak kolega wskazał, "ubogi", "nieaktualny", itd. bo nie ma użytkowników, którzy by jego zawartość tworzyli. Tzn. są: Romuald Rowecki, Ewa Krzywiak, Jerzy Przybysz, Patryk Różański. Koniec, chyba nikogo nie pominąłem. To są jedyne osoby, które cokolwiek piszą. Reszta tego nie robi. Czy kolega zrozumiał? Użytkownicy. To oni tworzą serwis. Nie ma użytkowników, nie ma serwisu. Niech kolega rozpocznie trend, modę na pisanie artykułów. Kto więcej, kto lepiej. Wtedy może nasz serwis będzie lepiej wyglądał.

Pozdrawiam
Sławek Paśka
Posty: 6
Rejestracja: pt maja 15, 2009 6:44 pm

....

Post autor: Sławek Paśka »

....
Ostatnio zmieniony pn sty 23, 2012 8:38 am przez Sławek Paśka, łącznie zmieniany 1 raz.
forum_admin
Site Admin
Posty: 47
Rejestracja: pn maja 01, 2006 11:32 am

Post autor: forum_admin »

Swoje argumenty przedstawiłem. To kończy mój udział w tej dyskusji.
Eryk R
Posty: 2
Rejestracja: sob lut 23, 2008 6:35 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Dlaczego strona internetowa jest taka uboga???

Post autor: Eryk R »

Zupełnie nie rozumiem czemu Pan Admin tak zareagował, proponuję nabrać więcej dystansu do takich tematów/postów jak wyżej :)
Ten temat jak i temat P. Mikulskiego są skierowane do członków, zarządu Klubu i innych sympatyków Klubu LOK :)

Na pewno przyda się regulamin klubu na naszej stronie ;]
A kierownik sekcji powinien być zobowiązany do przesyłania właśnie takich informacji jak V-ce mistrzostwo Polski do Administratora strony. itp

I trzeba zgodzić się z faktem, że świeżość i żywotność naszej strony zależy tylko od nas samych.

Więc do dzieła!
ODPOWIEDZ