Czego My się wstdzimy?

Forum żeglarskie
Józef Mikulski
Posty: 10
Rejestracja: pt paź 13, 2006 8:32 am

Czego My się wstdzimy?

Post autor: Józef Mikulski »

W dniach 26-28.08.11. odbyły się Mistrzostwa Polski w klasie Słonka -
Seniorów na jez. Kierskim. Z naszego Klubu Startowały 3 załogi, z czego
jedna w składzie Dawid Marczak - Bartosz Pędziński zdobyła tytuł V-ce Mistrzów Polski. Wiadomość o tym fakcie okazała się tak "wstydliwa", że na
"Stronie klubu" nie poświęcono jej nawet wzmianki. Za wstydliwy, natomiast bez wątpienia należy uznać fakt iż w MP juniorów w tej klasie, dwa dni póĹşniej, nie wystąpiła żadna załoga klubowa.
Z powyższego i uważnego śledzenia "Strony Klubowej"należałoby wnosić, iż mamy tyle sukcesów sportowych i organizacyjnych w tym roku, że takie V-ce Mistrzostwo Polski to dla nas PRYSZCZ. A wszystko to dzieje się w 75 roku istnienia klubu i ważne żebyśmy nie zatracili tej granicy gdzie kończy się faktyczny sukces a zaczyna propaganda.
Pozdrawiam Józef Mikulski
forum_admin
Site Admin
Posty: 47
Rejestracja: pn maja 01, 2006 11:32 am

Post autor: forum_admin »

Witam!
Sprawa jest prosta - wiadomości nie biorą się "same", "z powietrza". Ktoś musi je utworzyć. Administrator strony, czyli ja, nie śledzi bieżących dokonań członków naszego klubu. To sami członkowie powinni się chwalić swoimi dokonaniami i PRZESYŁAĆ je celem umieszczenia na stronie. Jeśli tego nie robią, żadne informacje "same" się nie umieszczą.
Pozdrawiam
--
Bartosz
Sławek Paśka
Posty: 6
Rejestracja: pt maja 15, 2009 6:44 pm

Post autor: Sławek Paśka »

Właśnie o to chodzi:
Żeby strona żyła, a wokół niej skupiało się zainteresowanie klubowiczów, strona ta nie może być jedynie suchym przekazicielem informacji.
Nie mogę zgodzić się ze stwierdzeniem, że jak nie PRZEŚLESZ SAM to ja NIE UMIESZCZĘ wydaje mi się czystą paranoją.
Nie tak funkcjonują gazety, nie tak działają ciekawe strony internetowe. To ich administratorzy są albo posiadają reporterów/zaangażowanych członków, którzy chcą się tym zajmować, mają pasję.
Samo umieszczanie informacji która "spadnie z nieba" tutaj nie wystarczy. I to, jak mi się wydaje, ma pretensje Józef Mikulski. ZERO !!! informacji o życiu i osiągnięciach klubu na najważniejszym i najszerzej dostępnym Ĺşródle informacji
Pozdrawiam
Sławomir Paśka
forum_admin
Site Admin
Posty: 47
Rejestracja: pn maja 01, 2006 11:32 am

Post autor: forum_admin »

Witam!
Nie rozumiem stwierdzenia "Nie mogę zgodzić się ze stwierdzeniem, że jak nie PRZEŚLESZ SAM to ja NIE UMIESZCZĘ wydaje mi się czystą paranoją. Nie tak funkcjonują gazety, nie tak działają ciekawe strony internetowe. To ich administratorzy są albo posiadają reporterów/zaangażowanych członków, którzy chcą się tym zajmować, mają pasję." O jaką paranoję tu chodzi? Co się wydaje niejasnego w moim stwierdzeniu?

Właśnie czekamy na zaangażowanych użytkowników, klubowiczów, którzy będą przygotowywali teksty do umieszczenia na stronie. Ja nie jestem kronikarzem klubu - ja tylko redaguję serwis od strony technicznej a nie merytorycznej. Jeśli ktoś brał udział w regatach - niech się tym pochwali. Jeśli zajął dobre miejsce - niech pochwali się tym bardziej. Znajdzie to swoje miejsce na stronie. I tyle. Jeśli ktoś ma ciekawy tekst o klubie, na godziwym poziomie merytorycznym, niech go prześle. Znajdzie swoje miejsce w serwisie. Napisz coś, Kolego.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Romuald
Posty: 744
Rejestracja: pn maja 01, 2006 9:52 pm

Brak bieżących informacji na stronie

Post autor: Romuald »

Minęły przeszło dwa lata, od krytycznego artykułu Józefa, i co NIC się nie zmieniło.
Niestety, brak nam w klubie ludzi którzy są na tyle zainteresowani działalnością klubową że, wystarczy im sil i energii, do napisania choćby krótkich informacji.
Sekcja żeglarska ma swego kierownika d/s. sportu, trenera, i swoje kierownictwo, które powinino się chwalić na stronie wynikami żeglarskimi,
oraz innymi informacjami o swojej działalności.
To samo dotyczy sekcji motorowodnej i jachtingu radiowego, które posiadają wspaniałe wyniki na poziomie finałów mistrzostw świata i Europy.
A może jednak, piszący członkowie do różnych profesjonalnych gazet, przypomną sobie o naszej stronie, i umieszczą tam swoje artykuły.

Pozdrawiam
Romuald :roll:
ODPOWIEDZ